Anasayfa > Hakkımızda > Sağlık, Çevre, Güvenlik ve Kalite Değerlerimiz
 
Sağlık, Çevre, Güvenlik ve Kalite Değerlerimiz

  Argetek için Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Kalite konuları en üst düzey öneme sahiptir. Bu değerler Argetek ile çalıştığı iş ortakları, tedarikçileri ve müşterileri arasındaki güvenin anahtarı niteliğindedir.
 
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Basındaki Yerimiz

Patent Ve Tescillerimiz

Sağlık, Çevre, Güvenlik ve Kalite Değerlerimiz

Referanslarımız
 
 
 
Argetek'in tüm faaliyetleri ve çalışma koşulları genel düzenleyici yönetmelik ve kanunlar çerçevesinde sürmektedir.Tesisimiz de tüm güvenlik, çevre etkileri, sağlık koşulları dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.Belirlediğimiz bu genel politikayı kurumumuzun her noktasında, uygun organizasyon, politika, amaç, faktör, eylem planı, metot ve araçlar olarak implemente etmekteyiz.
 
Argetek olarak makina üretim ve tedarik zincirinden başlayarak, üretim, üretim sonrası testler, taşıma, kullanım ve depolama süreçleri içinde kabul edilemez riskleri ortadan kaldırmaya yönelik, güvenlik konusunda gerekli tüm adımları atmaktayız.
 
Argetek yeni ürün tasarımlarında, yeni tesis ve ekipmanlarında ve tüm üretim prosedürleri için üretim güvenlik ve çevre koruma politikalarını entegre etmektedir.
 
Ürettiğimiz veya sattığımız, tüm ürünlere ait kullanım dökümanlarını ve Teknik bültenleri sağlamaktayız.
 
Üretilen tüm makinelerin üzerinde makinaya ait kimlik etiketleri bulunmaktadır.
 
Çevresel koşulların hızla değiştiği ve doğal kaynakları koruma bilincinin giderek arttığı günümüzde, Argetek ve çalışanları olarak "Sürdürülebilir Gelişim" yaklaşımı ile hareket ederek, "çevreyi" gelecek nesillere aktarılacak bir emanet olarak görmekteyiz.
 
Çevre koruma konusunda Argetek üzerine düşeni yerine getirmekte, üretim atıklarını koşullarına uygun şekilde bertaraf etmekte ve doğal su kaynaklarını korumaktadır.
 
Argetek tüm operasyonlarını, temel değerler ve kurumsal yönetim anlayışı çerçevesinde ve kalitesini sürekli iyileştirmeye odaklı biçimde yürütmektedir.Tüm Argetek çalışanları kalite güvence programı çerçevesinde, sağlık,güvenlik çevre ve kalite politikaları gereğini bilmektedirler.
 
 
 
 
 

AnaSayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  İnsan Kaynakları  |  Destek  |  Online Kataloglar  |  Haberler  |  İletişim
© 2010 ARGETEK Araştırma Geliştirme Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.                                                                                                                                    Web Tasarım: AtlasDizayn